map

Kūrybos procese MB „Studio Mitkus“ nuosekliai vadovaujasi vertybėmis ir darbo principais, kuriuos, tikimės, greitai įvertins mūsų klientai bei partneriai. Studijos misija ir svarbiausias prioritetas – teikti aukščiausio lygio vizualių sprendimų ir tradicinės animacijos gamybos paslaugas Lietuvoje. Savo kasdieninėje profesinėje aplinkoje mes vadovaujamės universaliomis Vakarų vertybėmis ir darbo principais, kurie mus skatina nuolatos tobulinti kūrybinių paslaugų kokybę ir pranokti klientų bei partnerių lūkesčius.

Aukščiausių profesionalumo standartų laikymasis.
Studijos prioritetas – teikti tik aukščiausio lygio paslaugas. Studijos darbuotojai nuolat tobulina savo profesionalius įgūdžius bei kompetencijas ne tik Lietuvoje bet ir užsienyje, kad klientas gautų maksimaliai profesionalų rezultatą.

Efektyvumas ir orientacija į klientą.
Mes suprantame, kad studijos kūrybiniai sprendimai turi tarnauti pirmiausia mūsų klientų ir partnerių interesams, o ne būti tik platforma mūsų kūrybiniams sprendimams. Todėl studijos siūlomi sprendimai ir gamybos procesas visuomet formuojami vadovaujantis maksimalia nauda klientui.

Inovatyvus požiūris.
Kūrybinių industrijų segmentai nuolat turi radikaliai atsinaujinti, nes pasaulyje vis atsiranda naujų kūrybinių ar efektyvesnių administracinių ir gamybinių sprendimų. MB „Studio Mitkus“ ne tik atidžiai domisi ir investuoja savo laiką bei lėšas siekdama susipažinti su naujausiais kūrybiniais bei technologiniais sprendimais, bet taip pat aktyviai dalyvauja mokslinėje veikloje ir publikuoja savo tyrimus akademinėje spaudoje bei konferencijose.

Sąžiningumas ir profesinė etika.
Mes gerbiame visus savo klientus ir visuomet esame sąžiningi su jais visais aspektais. MB „Studio Mitkus“ kasdieninėje profesinėje veikloje naudoja tik originalią programinę įrangą ir tvirtai laikosi aukščiausių profesinės etikos principų.

Komandinis darbas ir partnerystė.
Mes manome, kad tik esant tvirtam komandiniam darbui rezultatas gali pateisinti visus kliento (ir mūsų pačių) lūkesčius, todėl siekiame sukurti profesionalią, tačiau neformalią ir draugišką darbo aplinką tiek studijos viduje, tiek bendraudami su klientais ir partneriais.

2012 m. MB „Studio Mitkus“ įkūrė du jauni ir ambicingi žmonės – Tomas Mitkus ir Vaida Nedzinskaitė-Mitkė. Jis – jaunas kūrybinių industrijų specialybės dėstytojas universitete, animatorius, stažavęsis Jungtinėse Amerikos valstijose. Ji – jauna teisininkė, dėstanti autorių teisių dalyką universitete. MB „Studio Mitkus“ buvo įkurta siekiant teikti aukščiausius vakarietiškus kokybės standartus atitinkančias vizualių sprendimų ir tradicinės animacijos paslaugas Lietuvoje, kurios būtų orientuotos ne į autorinį meną, bet teiktų klientams profesionalius vizualius kūrybinius ir gamybinius sprendimus įgyvendinant komercinio, edukacinio ar meninio pobūdžio projektus.
Tomas Mitkus – MB „Studio Mitkus“ įkūrėjas ir vyriausiasis dailininkas. Animacijos bakalauro ir magistro laipsnius įgijo Jungtinėje Karalystėje. Vilniaus Gedimino technikos universitete dėsto Kinematografijos ir Animacijos modulius. Kūrė kadruotes populiariausiam lietuviškam kino filmui „Tada Blinda. Pradžia“. Taip pat metus praleido JAV video žaidimų kompanijoje „Schell Games“, kurioje dirbo animatoriumi.

Vaida Nedzinskaitė-Mitkė – MB „Studio Mitkus“ įkūrėja, atstovė ir teisininkė. Teisės bakalauro ir magistro laipsnius įgijo Mykolo Romerio universitete. Buvo Europos studentų teisininkų asociacijos (ELSA) nacionalinės grupės valdybos nare, šiuo metu yra ELSA Alumni nare. Dėsto Vilniaus Gedimino technikos universitete Autorių teisių bei Teisės pagrindų dalykus.
Pilno metro vaidybinis filmas „Valentinas Vienas“, 2013, Lietuva. Režisieriai: Simonas AŠKELAVIČIUS, Edita KABARAITĖ, Ričardas MARCINKUS ir Donatas ULVYDAS. Prodiuseriai: Žilvinas NAUJOKAS ir Donatas ULVYDAS. Klientas: VšĮ TAURAS KINO NAMAI. MB „Studio Mitkus“ sukūrė filmo „Valentinas Vienas“ logotipą bei visus naudojamus plakatų dizainus.

Pilno metro animacinis filmas „Įsimylėjęs Dominykas“, (numatyta) 2015, Gruzija, Lietuva. Režisieriai: Mariam KANDELAKI ir Rati NASEISHVILI. Prodiuseriai: Gela KANDELAKI ir Laura ANLMANTAITĖ. Klientas: VšĮ A PROPOS. MB „Studio Mitkus“ vystymo etape kūrė filmo „Įsimylėjęs Dominykas“, konceptualaus plakato dizainą, raktines scenas bei 4 min. anonso spalvų dizainą.